Amazon Hizmetleri

Amazon’da satışa başlamanın kolay ve ekonomik yolu.

Amazon Satıcı Hesabı Kurulum Paketleri


Bir defaya mahsus ödeyeceğiniz ücretle Amazon satıcı hesabınızın kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Amazon paketlerimizinin tümü; İhtiyacınıza uygun ücretli veya ücretsiz Amazon satıcı hesabının açılması, ürünlerin listelenmesi, satış yapabilmek için ihtiyaç duyacağınız eğitimin verilmesi, danışmanlık ve destek hizmetlerini içeriyor.

SILVER KURULUM PAKETİ

£ 139

Amazon Satıcı Hesabı Oluşturulması
Hesap Ayarlarının Yapılması
1 Adet Ürün Listelenmesi
1 Ay Ücretsiz Silver Destek Hizmeti

£169 yerine £139
Son gün 27 Ocak 2019


Satın Al

GOLD KURULUM PAKETİ

£ 199

Amazon Satıcı Hesabı Oluşturulması
Hesap Ayarlarının Yapılması
3 Adet Ürün Listelenmesi
1 Ay Ücretsiz Gold Destek Hizmeti

£299 yerine £189
Son gün 27 Ocak 2019


SATIN AL

PLATINUM KURULUM PAKETİ

£ 299

Amazon Satıcı Hesabı Oluşturulması
Hesap Ayarlarının Yapılması
5 Adet Ürün Listelenmesi
1 Ay Ücretsiz Platinum Destek Hizmeti

£399 yerine £299
Son gün 27 Ocak 2019


SATIN AL

Kurulum paketleri 27 Ocak akşamına kadar indirimli olarak sunulmaktadır. Silver Kurulum £169 yerine £139, Gold Kurulum Paket £299 yerine £189, Platinum paket £399 yerine £299. Son gün 27 Ocak 2019!

Amazon Satıcıları İçin Eğitim, Destek ve Danışmanlık Hizmet Paketleri


Amazon hesabınızı geliştirmek, yaşadığınız sorunlarla ilgili destek almak, Amazon’da satacak karlı ürünler bulmak ve e-ticaret işinizi büyütmek için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlere ekonomik ücretlerle sahip olabilirsiniz. 12 ay üye olun 10 aylık ücret ödeyin.

SILVER HİZMET PAKETİ

£ 39 Aylık

1 saat telefon desteği
1 adet ürün önerisi
Aylık e-bülten üyeliğiSatın Al

GOLD HİZMET PAKETİ

£ 69 Aylık

2 saat telefon desteği
3 adet ürün önerisi
Aylık e-bülten üyeliğiSATIN AL

PLATINUM HİZMET PAKETİ

£ 99 Aylık

1 saat telefon desteği
1 saatlik toplantı
5 adet ürün önerisi
Aylık e-bülten üyeliği
Satıcı Hesabı Analizi


SATIN AL

Amazon Satıcı Hesabı Kurulumu, Eğitim, Destek ve Danışmanlık Hizmeteri


Kurulum paketi nedir?

Tüm işlemlerin bizim tarafımızdan yapılarak hesabınızın satışa hazır hale getirilip size teslim edildiği bir hizmettir. Ödeme yaparak satın almanız ve gerekli bilgileri bize göndermeniz sonrası 2 iş günü içerisinde satıcı hesabınız açılarak size teslim edilir.

Ücretli veya ücretsiz bir satıcı hesabı oluşturulması, temel hesap ayarlarının yapılması, satışını yapacağınız ürünlerin hesabınıza eklenip satışa hazır hale getirilmesi ve 1 ay ücretsiz destek/eğitim/danışmanlık verilmesini içerir.

Telefonla destek sistemi nedir?

Satın aldığınız pakette belirtilen süre kadar telefon ile destek alabilirsiniz. Sürenizi bir görüşmede veya birkaç görüşmede kullanabilirsiniz. Tüm görüşmeler planlı olarak yapılır. Görüşme başlama ve bitiş saatleri kayıt edilir. Bu sayede görüşme haklarınızı tam olarak kullanabilirsiniz.

Telefonla hangi konularda destek alabilirim?

Telefonla destek hizmetimiz sayesinde Ebay satıcı hesabınızı kullanırken, ürünlerinizi listelerken, kargo ve posta gönderimlerini yaparken, ödeme alırken, Paypal hesabınızı kullanırken yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Destek hizmeti Ebay, Paypal ve Royal Mail servislerini içeririr.

Toplantının amacı nedir?

Toplantı’nın amacı size eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktır. Sizin satıcı hesabınıza, ürünlerinize ve iş koşullarınıza göre fikir ve önerilerimizi danışmanlık hizmeti ile sunuyoruz. Satışa başladıktan sonra karşılaştığınız her türlü sorunu aşmak için çözümler ve öneriler sunuyoruz. 

Toplantıları nerede toplantı yapacağız?

Toplantılar Londra’da Finchley Road ve Hampstead’de yapılmaktadır. Toplantı yeri ve saati önceden belirlenmektedir. Toplantı adresine gelemeyecek olanlar için online video konferans olarak yapılmaktadır. 

Destek ve toplantı için aylık süremiz dolunca ne yapabiliriz?

Hizmetlerimiz size özel zaman ayrılarak sunulmaktadır. Aylık destek, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz, size en uygun fiyatla hizmet sunabilecek şekilde oluşturulmuştur.

Hizmet paketiniz kapsamında size sunulan destek, toplantı ve danışmanlık hizmetlerinin süresini uzatabilirsiniz. Bu konuda taleplerinizi iletişim sayfasından bize gönderebilirsiniz.

Kurulum ve Aylık hizmet paketlerini nasıl satın alabilirim?

Satın al düğmesine tıkladığınız, istediğinizi hizmetin yer aldığı ekranda “Add to Chart” düğmesine basın. Satın alacağınız tüm hizmetler için aynı işlemi yaptıktan sonra, sayfanın sağ üst köşesinde göreceğiniz alışveriş sepetine tıklayın. Açılan sayfada yer alan ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödemenizi yapın. Size göndereceğimiz emailde sizden talep edeceğimiz bilgileri bize gönderin. Sizi telefonla arayalım ve 2 gün içerisinde hesabınızı hazır hala getirelim.

Ürün önerisi nasıl yapıyorsunuz?

Her ay kapsamlı bir şekilde analizi yapıp, satış adedi yüksek ve karlı ürünler tespit ediyoruz. Bu ürün hakkında maliyet analizi yapıp size alış fiyatı, ebay ve postalama giderleri maliyetleri düştükten sonra ne kadar kar bırakacağını gösteren bir analiz sunuyoruz. Bu sayede satıcı hesabınızı büyütecek karlı ürünlere ulaşma olanağı sunuyoruz.

E-bülten üyeliği nedir?

Her ay göndereceğimiz e-bülten ile satıcı hesabınızı geliştirmenizi sağlayacak önerileri ve tecrübeleri sizinle paylaşıyoruz. Internette bu konuda bulabileceğiniz yüzlerce yazı ve videodan ayrıcalıklı olarak; Birleşik Krallık’ta tecrübe edilmiş, Türkçe ve Türkiye’den ürün ticaretine yönelik bilgiler ve öneriler sunuyoruz.

Satıcı Hesabı analizi nedir?

Satıcı hesabınıza giriş yapıp hesabınızı incelediğimiz, hesabınızı geliştirmeye yönelik rapor sunduğumuz bir danışmanlık hizmetedir. Bu hizmet sayesinde, satıcı hesabınızda farkında olmadığınız sorunları ve eksikleri düzeltmenizi sağlayacağız.

Hizmetleri aylık mı almalıyım, yıllık mı?

Yıllık olarak hizmet almanız durumunda 12 ay yerine 10 aylık ücret ödeyerek 2 aylık hizmete ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Hizmet fiyatlarımız müşteri sayısına göre belirlenmiştir. Kısıtlı sayıda müşteriye hizmet sunabilmekteyiz. Bu sebeple, müşteri sayımız arttıkça fiyatların artma ihtimali bulunmaktadır. Bu sebeple; online satıcı olmaya kesin karar verdiyseniz, 12 aylık hizmet paketlerimizi satın almanızı öneririz.